Bez sponzorů to prostě nejde...

Stejně jako řada jiných neziskových organizací se ani Chabařovická Struna neobejde zejména bez finanční či jiné pomoci těch, kteří chtějí podpořit naše úsilí. Dovolujeme si Vás požádat o sponzoring bluegrassového festivalu "Chabařovická Struna 2013". V případě, že se pro spolupráci, sponzoring rozhodnete, neváhejte nás prosím kontaktovat.  Všechny získané prostředky budou využity na na pokrytí nákladů Bluegrassového festivalu Chabařovická Struna 2013. Každý z dárců a sponzorů může být podle svého přání informován o využití jím poskytnuté podpory. Předem moc děkujeme všem příznivcům a dárcům, kteří nás podpoří finančním či věcným darem.

 

Chabařovická Struna ... aneb 100 odstínů modré

Předběžný termín: 28. 6. 2014 od 13 hod.            

Moto Areál Chabařovice

(www.motoareal.cz)

Program: 10 kapel. Z toho 3 zahraniční, 1 místní, 1 začínající a 5 z různých koutů naší vlasti. Rozhodujícím faktorem je barevnost programu. Chceme aby zazněl bluegrass v různých odstínech t.j. bluegrass tradiční, moderní, poetický, melodický, folkgrass, newgrass, bluegrass s prvky jazzu, swingu, blues či okořeněný rockem nebo irskou muzikou. Po skončení festivalu se koná tradiční noční jam session.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu. V případě velmi nepříznivého počasí se festival uskuteční v kulturním domě Zátiší Chabařovice. Termín bude potvrzen v prosinci 2013. Program, kapely pod lupou, informace o doprovodných programech, rezervace míst a vstupenek a jiné aktualitky budou k dispozici od ledna 2014 na festivalovém webu: https://chabarovicka-struna.webnode.cz

 

Doprovodné programy:

1. Bluegrass Instruments Prucha

♪   sobota po dobu konání festivalu

bonbónkem pro bluegrassové labužníky bude doprovodným programem prodejní výstava Jaroslava Průchy, špičkového výrobce bluegrassových hudebních nástrojů Bluegrass Instrument Průcha. Pro zájemce bude opět v místnosti Bluegrass Cafe přednáška o nástrojích, zážitky z USA atd. Nebude chybět ani jam na nástroje pana Průchy.


2. Vintage Beauty
♪   sobota po dobu konání festivalu

Druhým doprovodným programem bude projekt Martina Mikuláše "Vintage Beauty" - neprodejní výstava cenné sbírky hudebních strunných nástrojů, které povětšinou pocházejí ze zlaté éry americké produkce. Třešničkou na dortu pro bluegrassové labužníky bude po přednášce o těchto skvostech a ukázce hry na tyto nástroje, možnost si na tyto nástroje zahrát.

 

3. Hudební večery s hosty aneb ladíme se na festival

Dalším doprovodným programem v rámci festivalu budou hudební večery s hosty v Moto Pivnici 13, která se nachází v areálu festivalu. Jedná se o předfestivalový doprovodný program, na kterém budou probíhat mimo jiné i soutěže o vstupenky:
♪   středa 20:00

Hudební večer s hostem v Moto Pivnici 13. Hosty jsou kapely 2 kapely. Vstupné dobrovolné. Po skončení vystoupení kapel se koná Open Jam Session.

♪  čvrtek 20:00

Hudební večer s hostem v Moto Pivnici 13. Hosty jsou 2 kapely. Vstupné dobrovolné. Po skončení vystoupení kapel se koná Open Jam Session.


4. Bluegrassová dílna aneb učíme se na jam session
♪   pátek 19:00 - Bluegrassová dílna pro zájemce. Od 22:00 Open Jam Session
 

Předprodej vstupenek:

Moto Pivnice 13 v Motoareálu Chabařovice,  www.motoareal.cz

 

Rezervace vstupenek a míst:

Na festivalových stránkách,   www.chabarovicka-struna.webnode.cz

 

Co nabízíme sponzorům?

 • vejít ve známost jako sponzor mezinárodního country&bluegrassového festivalu
  Chabařovická Struna 2014
 • umístění loga v tištěné propagaci s dovětkem „Sponzor“ (plakát, leták)
 • umístění loga na webu festivalu s odkazem na Vaše firemní stránky
 • poděkování od moderátora na začátku a na konci festivalu a před hlavním programem
 • reklama ve festivalovém zpravodaji STRUNODOKAPS
 • možnost vložení reklamních letáků či brožurek do festivalového zpravodaje
 • reklama ve festivalové kronice
 • dodání čestných vstupenek
 • umístění reklamního poutače na čelo pódia

Podnikatelům a firmám nabízí festival Chabařovická struna roli sponzorů. Sponzorem rozumíme dárce finančních a věcných darů a je ošetřeno uzavřením smlouvy. Sponzor dostává vyúčtování vložených prostředků. Náklady na propagaci a reklamu jsou daňově uznatelnými náklady a sponzor je může v plné výši zahrnout do základu daně. Na rozdíl od odčitatelné položky „dary“ tak sponzorský příspěvek snižuje základ daně v plné výši.  zdroj: https://www.neziskovky.cz/clanek/1455/512/darcovstvi/jak-darovat/

Těšíme se na spolupráci

Ivča Danešová a Martin Fridrich

 

Kontakty:

Martin Fridrich - martin.f@volny.cz, www.fridrichmartin.cz,  774 506 807

Ivča Danešová - bgtalent@seznam.cz, www.magica.cz, 604 276 644

 

Sponzorské pozice

Generální sponzor = pozice není dosud obsazena

Sponzor 1 = pozice není dosud obsazena

Sponzor občerstvení = pozice není dosud obsazena (2.000,- Kč)

Sponzor 2 = pozice není dosud obsazena (2.000,- Kč)

Sponzor kroniky festivalu = zajišťuje firma DATAFOX

Sponzor Bluegrass Cafe = káva pořadatelům, dobrovolníkům, účinkujícím kapelám a sponzorům – zajišťuje firma DATAFOX


 

Contact webmaster: Ivča Danešová